Šetření na špatném místě

Na jaře jsem se dozvěděl, že je na prodej byt v Pardubicích, a tak jsem majitele zkontaktoval s nabídkou svých služeb. Ten však upřednostnil úsporu na provizi a vidinu většího zisku a pustil se do prodeje sám. Vcelku rychle našel  kupce a vše vypadalo ideálně, než zjistil, že kupec není schopen zafinancovat kupní cenu. Majiteli tak uteklo několik měsíců času, přibyly zbytečně vynaložené náklady s prázdným bytem a poplatky u advokáta. V tu chvíli jsem nabídl pomocnou ruku a byt úspěšně prodal.

Parametry

Typ nemovitosti:
Byt 2+kk
Lokalita:
17. listopadu, Pardubice, Zelené Předměstí
Velikost:
56 m2
Stav:
před rekonstrukcí

Slovo Klienta

Dobrý den. Chtěl bych Vám napsat reference na makléře M M reality pana Miroslava Horáka. S jeho prací jsem byl velmi spokojen( vstřícný, upřímný, velmi šikovný). Opravdu, je to o lidech. Velmi děkuji a v případě potřeby bych rád opět pana Horáka oslovil se žádostí o pomoc prodeje mé nemovitosti.Určitě budu doporučovat všem. Ještě jednou děkuji s přáním pěkného dne Michal Kříž
Michal Kříž , Pardubice

Dává vám to smysl?

Napište mi přes kontaktní formulář
nebo zavolejte
+420 608 011 062

Přečtěte si další příběh

Spokojení klienti se vracejí
Majitelům tohoto bytu jsem před 10 lety prodával jejich rekreační chatu. S mými službami byli spokojeni, a proto máme dodnes radost, když se ve městě společně potkáme, místo toho, abychom museli přecházet na druhou stranu ulice. Věřím, že v situaci, kdy se rozhodli prodat tento byt, nemuseli dlouho přemýšlet, ke komu mají důvěru a komu svěří prodej své nemovitosti. I napodruhé se prodej povedl ke spokojenosti všech zúčastněných. A já se mohu těšit, že své již stálé klienty opět někde potkám.
Přečíst si příběh