Reference

Snažím se dělat pro svoje klienty maximum.  Bez výjimky, každý den.

1190

prodaných nemovitostí

Ukázat prodané nemovitosti
15 let

pracuji v oboru

100 %

kladných referencí

Ukázat reference

Co o mně říkají moji klienti

Příběhy mých klientů aneb Co se nám opravdu povedlo

Dostali více peněz než čekali
Oslovili mě majitelé rozsáhlé nemovitosti, kteří ji chtěli již delší dobu prodat, ale zatím nedostali od nikoho požadovanou cenu. Po osobní prohlídce jsem si byl jist, že cena je určitě reálná a majitele uklidnil, že nemovitost brzy prodáme. Zde se osvědčila týmová spolupráce s kolegyní K. Svobodovou, se kterou jsme využili všech informací a znalostí trhu. Nemovitost jsme tak rozdělili na dvě části a prodali zvlášť, čímž se nám podařilo výrazně navýšit kupní cenu. Majitelé byli mile překvapeni.
Přečíst si příběh
Šetření na špatném místě
Na jaře jsem se dozvěděl, že je na prodej byt v Pardubicích, a tak jsem majitele zkontaktoval s nabídkou svých služeb. Ten však upřednostnil úsporu na provizi a vidinu většího zisku a pustil se do prodeje sám. Vcelku rychle našel  kupce a vše vypadalo ideálně, než zjistil, že kupec není schopen zafinancovat kupní cenu. Majiteli tak uteklo několik měsíců času, přibyly zbytečně vynaložené náklady s prázdným bytem a poplatky u advokáta. V tu chvíli jsem nabídl pomocnou ruku a byt úspěšně prodal.
Přečíst si příběh
Spokojení klienti se vracejí
Majitelům tohoto bytu jsem před 10 lety prodával jejich rekreační chatu. S mými službami byli spokojeni, a proto máme dodnes radost, když se ve městě společně potkáme, místo toho, abychom museli přecházet na druhou stranu ulice. Věřím, že v situaci, kdy se rozhodli prodat tento byt, nemuseli dlouho přemýšlet, ke komu mají důvěru a komu svěří prodej své nemovitosti. I napodruhé se prodej povedl ke spokojenosti všech zúčastněných. A já se mohu těšit, že své již stálé klienty opět někde potkám.
Přečíst si příběh

Poslední prodané nemovitosti

Prodej, Byt 3+kk, 63 m², Trutnov, Zámečnická Prodej, Byt 3+kk, Trutnov PRODÁNO

Zámečnická, Trutnov
Prodej, Byt 3+kk, 63 m², Trutnov, Zámečnická

Detail nemovitosti
Prodej, Chata, 17 m², Pardubice Prodej, Chata, Pardubice PRODÁNO

Pardubice, Rosice
Prodej, Chata, 17 m², Pardubice

Detail nemovitosti
Prodej, Rodinný dům, 40 m², Břežany I Prodej, Rodinný dům, Břežany I PRODÁNO

Břežany I, Chocenice
Prodej, Rodinný dům, 40 m², Břežany I

Detail nemovitosti